Flexibele ribbelbuis of mantelbuis Ø 19mm zonder opening / gesloten van Propyleen

Vlam-vertragende en flexibele ribbelbuis van propyleen, Ø 19mm zonder split. Uitstekende bescherming van je kabels en elektronica en bestand tegen chemicaliën, bijtende stoffen, corrosie en weersinvloeden en deze buis heeft een extra hoge stootbelasting

€73,42 Incl. btw
Levertijd: Bestellingen op ma. t/m vrij. voor 17:00 worden dezelfde dag verstuurd.
Artikelnummer: CEPCCT19-050
Voorraad: 1

Flexibele ribbelbuis of mantelbuis Ø 19 mm - gesloten / dicht - Propyleen per 50 meter

Ideale bescherming van je kabels, kabelbomen en elektronica en door de split over de lengte ook makkelijk achteraf aan te brengen op aangesloten kabels.

Sterke ribbelbuis gemaakt van propyleen  en zeer goed bestand tegen invloeden van buitenaf en uitstekende bescherming tegen stoten en schuren.

Deze ribbelbuizen zijn gemaakt van propyleen en daardoor zeer flexibel waardoor je snel en makkelijk werkt met deze buizen.

Dit materiaal is geschikt om te gebruiken bij tempraturen van -40°C en + 135°C. Het smeltpunt van dit materiaal ligt ver boven 250°C

De buiten diameter van deze mantelbuis van 13mm is 16mm ( +/- 0,3mm)

Verkrijgbaar per 50 meter, levering vanuit voorraad in Nederland - binnen 1 werkdag leverbaar.

0 sterren op basis van 0 beoordelingen
[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=dark color=#FE008C show=yes view=slider amount=6 width=manual width_amount=280px height=250px interval=5000 language=nld]
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »