Weller soldeerpunten "conisch 'van 0,8 mm voor Weller soldeerbout WLIR60 en WLIRK60. 3 stuks per verpakking. De conische punt zorgt dat je heel precies kan werken op printplaten en gevoelige oppervlakten.
Lees meer...Artikelnummer: | WLTC08IR60 |
Voorraad: | 8 |
3x Iconische soldeerpunt van 0,8mm - origineel Weller product - Duits kwaliteitsgereedschap.
De iconische punt van 0,8mm zorgt er voor dat je heel precies kan werken op bijvoorbeeld printplaten en daarnaast natuurlijk geschikt voor 1001 andere toepassingen.
Zeer geschikt voor het solderen van draden voor kleine apparaten, modelspoorbanen, audiocomponenten, reparaties van elektronica, auto-industrie, zeevaart, hobbysets, sieraden en ambachtelijk werk.
De punten zijn eenvoudig te vervangen door het losdraaien van het schroefje aan de zijkant van je Weller 60W. soldeerbout; WLIR60 / WLIRK60. Dit zorgt er voor dat deze altijd stevig is bevestigd zodat je geen risico loopt op verwonding of beschadiging van je werk.