Zekeringhouder voor NormOTO steekzekeringen met 2x tab van 6,3x0,8 mm - behuizing van Bakeliet

Zekering houder voor NormOTO steekzekeringen van ouderwets bakeliet voor uitstraling of robuustheid. Uitgevoerd met 2x (CuSn) tab van 6,3 x 0,8 mm. Deze houders zijn schakelbaar waardoor je er meerdere met elkaar kan verbinden.

Lees meer...
€1,29 Incl. btw
Levertijd: Bestellingen op ma. t/m vrij. voor 17:00 worden dezelfde dag verstuurd.
Artikelnummer: FH1020
Voorraad: 67

Zekeringhouder voor NormOTO steekzekeringen met 2x tab (CuSn) van 6,3x0,8 mm - behuizing van Bakeliet.

Robuuste zekering houder voor NormOTO steekzekeringen met klassieke uitstraling door behuizing van Bakeliet.

Deze houder is uitgevoerd met 2 horizontale tabs (CuSn) van 6,3 x 0,8 mm.

Door het gaatje aan de ene kant en pin aan de andere kant, kan je deze zekeringhouders met elkaar koppelen. Wel een beetje kracht zetten om ze helemaal aan te laten sluiten en vormen dan een stevige en meervoudige zekering houder voor de standaard NormOTO steekzekeringen.

L x B x H = 28,6 (+17) x 10,5 x 27 mm

Gemaakt in Italië en volledig "REACH en RoHS compliant".

(Ze voldoen dus aan de Europese wetgeving op het geied van chemische en gevaarlijke stoffen)

! Deze zekering houder wordt per stuk geleverd en zonder steekzekering zoals afgebeeld op de foto !

0 sterren op basis van 0 beoordelingen
[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=dark color=#FE008C show=yes view=slider amount=6 width=manual width_amount=280px height=250px interval=5000 language=nld]
Trust Guard Security Scanned